ZAOSTŘENO NA PÉČI KLIENTŮ SE STOMIÍ

Tým specialistů z B. Braun pomůže v domovech pro seniory

Nejen dnešní medicína, ale i péče o seniory se rychle vyvíjí. Nelze ustrnout ani zastavit pokrok. Proč také. Nabízet lepší služby klientům je klíčem ke spokojenosti všech. Moderní doba si žádá pokrokový přístup, a to napříč všemi zařízeními a specializacemi. Patří například mezi vaše klienty i senioři se stomií? Pokud ano, víte, jak jim poskytnout tu nejlepší péči specialistů? Nevíte, nebo s odpovědí váháte? Uvědomujete si, že je potřeba někdo, kdo se věnuje přímo tomuto odvětví? Chcete zajistit svým klientům nadstandardní péči a pokrýt i odbornosti za hranicí té své? Pokud ano, čtěte dál.

 

Lékaři a sestry přijdou za pacienty až k vám do domova pro seniory

Pomoci vám mohou sestry a odborníci ze společnosti B. Braun, kteří proces léčby zjednoduší a zefektivní s nadstandardní péčí. Většinou jde o stomickou sestru, která navštíví vaše klienty. Pomůže klientům vybrat správnou pomůcku, zajistí lidský přístup a kvalitní péči, naučí je, jak se o pomůcku starat, a bude k dispozici kdykoli nastanou komplikace.

V případě potřeby či zájmu je tu tým B. Braun i pro vás. Pro pracovníky domovů. Nabídnou vám pomocnou ruku, zaškolí a ukáží vám rady a tipy v péči o stomické pacienty.

 

Komplexní péče a servis již ve více než stovce zařízení v České republice i na Slovensku

Pacientům po návratu z nemocnice do domova pro seniory může vzniknout mnoho problémů. U stomiků to bývá často macerace způsobená nevhodným vystřižením otvoru ve stomickém sáčku. Další častou komplikací je podtékání střevního obsahu, které může být způsobeno váhovým výkyvem (rychlý nárůst nebo úbytek váhy), a pomůcka pak nesedí, tak jak má. „A toto je jen několik z mnoha důvodů, proč jsem ráda, že k nám pravidelně dochází kvalifikovaná sestra ze společnosti B. Braun,“ komentuje pracovnice zařízení pro seniory z Olomouce Pavla Ch.

Týmy B. Braun zajišťují odbornou péči ve více než stovce zařízení v České republice i na Slovensku. Nemusíte nikam docházet, protože specialisté dorazí až k vám. Vše vám bude poskytnuto takzvaně na míru. Klienti jen čekají na příjezd odborníka, který se na místě o vše postará. „Dříve jsem o této službě nevěděla a jsem ráda, že ji v našem zařízení máme. Konzultace se sestrami jsou úžasné, vždy jsou na příjmu a navíc mobilní. Nic není problém. Řešení našly i v případě krizovějších problémů,“ chválí si spolupráci se stomickými sestrami B. Braun pracovnice domu pro seniory Petra N. a vedoucí pracovnice z pražského domova pro seniory doplňuje: „Díky zaškolení a doporučení od sester máme po ruce pomůcky, které našim klientům vyhovují. Nemusíme je vozit na specializovaná pracoviště a pomůcky složitě zajišťovat. Teď je to pro nás daleko jednodušší a také je to více komfortní pro naše seniory.“

 

 

Skvělá spolupráce, rychlá komunikace a lidský přístup k seniorům

Příběh pacientky Antonie

Paní Antonie z pražského domova pro seniory byla propuštěna z nemocnice a během čtrnácti dní zhubla, tím pádem jí původní stomická pomůcka přestala vyhovovat, podtékala a paní Antonie měla macerované parastomální okolí. Její spotřeba pomůcek velmi narostla a nevystačila tak s limitem na pacienta. Antonii navštívila v domově stomická sestra B. Braun Mgr. Zuzana Šilhánková, zhodnotila stav stomie a pomůcku vyměnila. Po týdnu se vrátila na kontrolu, kdy zhodnotila, že Antonie měla kůži zhojenou a dostala pomůcky do doby další preskripce. Změna byla po týdnu patrná jak na těle paní Antonie (zhojená kůže), tak i na její psychice. Vrátila se jí sebedůvěra. Zmizel strach, že nevystačí s pomůckami, zmizela obava z podtékání a možného zápachu.

MAGDA VOLNÁ

TIP:       

Objednejte si stomickou sestru k vašim klientům. Stačí si naskenovat QR kód.

 

https://www.bbraun.cz/cs/spolecnost/kontakt/stomie-a-kontinence.html#

 

Nebo zavolejte na Stomickou linku B. Braun +420 777 363 343

Provoz linky ve všední dny: 9:00–16:00 hod.