Z DOMOVA :

 

Překvapení na Seni cupu?

Už 14. ročník fotbalového turnaje zdravotně postižených osob ze zařízení sociální péče SENI cup se letos bude opět hrát na hřišti Slovanu Havlíčkův brod, tentokrát ve středu 29. května.

Cílem projektu poukázat na to, že i lidé s mentálním postižením mají chuť a možnost účastnit se sportovních utkání a intenzivně prožívat vše, co s tím souvisí: tréninky i samotná utkání, a současně přitom dokazují, že mají smysl pro kolektivní spolupráci a fair play. ... více

   SNĚHOVÉ ZAMYŠLENÍ

Bydlet na lužickém venkově je, obzvláště máte-li na dosah vše podstatné od železniční a autobusové zastávky, pošty, krámku s potravinami, úřadu, restaurací, koupaliště až po lesní divadlo, velmi příjemné. Pokud se tu dá některé z ročních období označit za dobrodružnější a nástrahy kladoucí, je to zima. Ta občas přivádí obě stěžejní strany sociálních služeb, tedy klienty a personál, do zajímavých situací. ... více

POZVÁNKA NA KONFERENCI

V příštím roce Vás zveme již na 14. ročník konference „Standardy v rámci stravovacích služeb v EU a CZ“, která se bude konat v těchto termínech:

8. 4. 2019 v Praze a 23. 10. 2019 v Olomouci

Připravujeme pro Vás přednášky z různých oblastí, které Vás zajímají, o čemž svědčí náměty od účastníků konference. Pozvali jsme zástupce Státní veterinární správy, upozorníme na novinky v legislativě týkající se deratizace a desinfekce.

Jedna z přednášek ponese název „Koření jak ho znáte i neznáte“ a tradičně nebude chybět výstup zaměřený na komunikaci a lidské zdroje.

Registrace na jarní pražský termín bude spuštěna začátkem roku na www.hasap-foodcontrol.cz/Hasap-konference.html