UXITOL BALZÁMY NABÍZEJÍ ŘEŠENÍ VŠEM

Balzám na ruce a balzám na paty Uxitol se již dostává do povědomí veřejnosti, zvláště díky nedávné reklamě v televizi. Společnost NextForce je jejím výrobcem i distributorem. Chtěli jsme vědět trochu víc, o tomto produktu, a proto jsme požádali o rozhovor Mgr. Marka Hochmanna, vedoucího marketingu a zároveň lékárníka.

Čím je podle Vás balzám na paty Uxitol25® výjimečný, čím je přínosem ženám i mužům?

Jednoduše řečeno - vším (smích). Naší firemní DNA, naším hlavním posláním, které, věřím, se nám již téměř deset let daří společně naplňovat je: přinášet do českých lékáren takové přípravky, které mají pro pacienty skutečné plus a skutečně pomáhají, a naopak nejsou pouze prostou kopií něčeho, co už tu je nebo bylo. Uxitol25® balzám na ztvrdlé, suché a rozpraskané paty je toho důkazem. Jednak obsahuje ureu, která ve vysoké koncentraci 25 % napomáhá pokožce k dokonalé hydrataci a velmi rychlé obnově, dále poctivá a bohatá směs zvláčňujících a zjemňujících složek v nemastném, krémovém balzámu, panthenol a Aloe vera pro urychlení hojení trhlin a jako další plus přírodní Tea tree ve spojení s výtažkem z australské byliny s jazykolamným názvem Centipeda cunningamii dokáže odradit široké spektrum baktérií i plísní, které na kůži často nasedají. Uxitol25® je tedy vhodný jako prevence, stejně jako rychlá pomoc při zhrublé a popraskané pokožce na patách a chodidlech. Rovněž u pacientů s diabetes mellitus bývají komplikace, spojené s infekcí trhlin na pokožce nohou, velmi častou a velmi závažnou komplikací, někdy končící až amputací dolní končetiny. Balzám Uxitol není mastný, má velmi příjemnou konzistenci i vůni a nám dělá ohromnou radost, když od zákazníků i pacientů zaznamenáváme stále pozitivnější ohlasy. I to bylo pro nás jedním z impulsů vytvořit Uxitol10® - balzám na ruce. Se specifickou koncentrací urey 10 % a směsí zjemňujících a zvláčňujících složek, hojivými vlastnostmi – přesně podle toho, co suché, drsné a někdy i popraskané ruce potřebují. Zejména v nedávném období karantény, kdy jsme asi všichni více než kdy jindy používali mýdla, čistící prostředky i desinfekce, naše ruce trpěly a u mnoha lidí, nezávisle na jejich věku, se začaly projevovat obtíže ve smyslu podráždění, vysušení, zarudnutí a dokonce ekzémů. Uxitol balzámy nabízí řešení všem, bez rozdílu pohlaví. Sám, jako muž, mohu potvrdit

Jste česká firma a zatím vás zajímá hlavně český trh. Kdo jsou vaši odběratelé?  Plánujete i vývoz do zahraničí?

Ano, jsme česká společnost a jsme na to náležitě hrdí! Naše přípravky vyrábíme v České republice s pomocí českých a moravských dodavatelů, obaly i suroviny v nejvyšší farmaceutické kvalitě pořizujeme rovněž u nás. Dodáváme přes lékárenské distributory prioritně do lékáren, lékárenských řetězců i lékáren internetových, máme rovněž odběratele z oblastí pečovatelských ústavů, domovů seniorů, medicínských center i neziskových organizací, pro jejichž klienty jsou naše přípravky dlouhodobě přínosné a dostáváme k nim velmi pozitivní ohlasy. Slovensko, jakožto naše druhá „mateřská“ země je velmi důležitým a srdcovým teritoriem, vývoz do dalších zemí uvnitř EU i mimo ni je pro nás aktuálně velikou výzvou a intenzivně pracujeme na tom, aby značky Uxitol®, Dexilip® (gely na opary a rozpraskané koutky úst), Zitenax® (krémpasta pro prevenci i akutní řešení opruzenin a zapařenin) byly již brzy dostupné zákazníkům a pacientům i mimo náš region.

 

Nenarušila koronakrize výrobu a distribuci?

Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody. Okřídlené, ale vždy pravdivé. A o to víc se nám ukázalo právě v období korona-karantény, kdo hraje fér a skutečně chce. Mám obrovskou radost z toho, že většina našich partnerů patří právě do té první kategorie! V období, kdy bylo téměř nemožné sehnat cokoliv, bylo vyloučené se osobně potkávat, panovala nejistota a mnoho z nás ovládal oprávněný strach, jsme dokázali, ve spolupráci s těmi pravými lidmi a navíc v extrémně krátkém čase vytvořit, atestovat, vyrobit a uvést na trh desinfekční gel na ruce – samozřejmě opět s výraznými „plus“ pro uživatele! Zitenax® hygienický gel na ruce, který nejen spolehlivě desinfikuje, navíc pomáhá drážděné pokožce rukou k rychlejší obnově - a přitom úžasně voní po citrónové trávě -  je vlastně naším „děťátkem“ koronakrize. Věříme, že bude platným každodenním pomocníkem všem lidem, kteří chtějí tu nejlepší kvalitní péči.

Další informace:  www.uxitol.com, www.dexilip.cz, www.zitenax.cz, Facebook.com/laskavapece 

(red.)